Singing Rock Contra 10,5

CONTRA 10.5 / L026 Univerzální statické lano poskytující rovnováhu mezi pružností a odolností proti oděru. - určeno pro lanový přístup, pracovní polohování, záchranu nebo...
1 650 Kč

Rázová síla
6 kN

• Produkt mám krátce, zatím spokojenost
  • , zakoupeno v Singing Rock Outlet

Měl jsem 50ku, dosloužila, tak jsem vzal 60 m a ani jsem nepřemýšlel nad jiným výrobcem/modelem.

Průměr lana
10.5 mm
Délka
100 m
Rázová síla
6 kN

CONTRA 10.5 / L026

• určeno pro lanový přístup, pracovní polohování, záchranu nebo manipulaci s předměty.
  • bílá barva usnadňuje rozpoznání lana při práci v temných podmínkách
  • ultrazvukové zakončení eliminuje posun opletu

• Produkt mám krátce, zatím spokojenost